+371 20072850
По рабочим дням с 10.00 до 18.00
Информация о заказах

75" NanoCell 8K LED televizors, LG

Скидка 30%
75SM9900PLA.AEU
ID товара 161683
3,545.00
2,469.00
Вы экономите: 1,076.00
В наличии
+
Варианты оплаты
Izsmalcināta krāsu tīrība.

NanoCell tehnoloģija uzlabo RGB spektra tīrību, atfiltrējot blāvās krāsas. Nanokrāsas nodrošina reālistisku 8K vizuālo pieredzi, pateicoties košākām un precīzākām krāsām, ko ļauj atveidot NanoCell tehnoloģija.

 

Pilna izmēra 8K realitāte.

Atklājiet pārsteidzošo 8K pasauli, pateicoties īstai 8K izšķirtspējai. NanoCell 8K televizors ļaus jums skatīt patiesi reālistiskus attēlus.

 

Neticama detalizācija ar īstu 8K izšķirtspēju.

NanoCell televizori ir aprīkoti ar sarežģītu lokālās aptumšošanas tehnoloģiju, kas īpaši optimizēta 8K izšķirtspējai, tāpēc televizors spēj precīzi kontrolēt LED pretgaismu, iegūstot piesātinātāku melno krāsu, labāku kontrastu un labāku detalizāciju.

 

Pasakaina 8K realitāte pie plata skatīšanās leņķa.

Jo lielāks ir ekrāns, jo svarīgāks ir skatīšanās leņķis. Lai kur jūs sēdētu savā plašajā viesistabā, NanoCell televizors jūs pārsteigs ar reālistiskiem 8K attēliem.

 

Precīzas krāsas 8K izšķirtspējā.

Atšķirībā no tradicionālajiem televizoriem, kas kropļo krāsas, ja attēls tiek skatīts no sāniem, LG NanoCell 8K televizors nodrošina precīzu krāsu atveidi neatkarīgi no tā, vai uz lielo ekrānu skatāties no sāniem vai no priekšpuses.

 

8K realitātes mala.

NanoCell TV nevainojami iekļausies jūsu mājās, pat neskatoties uz lielajiem ekrāna izmēriem. Tā elegantais Nanoietvars nojauc robežas starp realitāti un televizoru.

 

2. paaudzes 8K viedais procesors α9.

AI algoritms analizē satura attēla kvalitāti, lai optimizētu to 8K izšķirtspējai. Baudiet uzlabotu dzidrumu, asumu, detalizāciju un kontrastu jebkurā skatītajā saturā.

 

8K pielāgošana ar 2.paaudzes viedo procesoru α9.

NanoCell 8K procesors efektīvi palielina izšķirtspēju un pārveido 2K vai 4K saturu reālistiskā 8K kvalitātē, uzlabojot detalizāciju un izšķirtspēju.

 

Kinoteātra HDR un Dolby Vision.

NanoCell 8K ļauj visu saturu baudīt reālistiskā izšķirtspējā, nodrošinot atbalstu izplatītākajiem HDR formātiem, tostarp Dolby Vision, Advanced HDR by Technicolor, HLG un HDR10.

 

Kinoteātra HDR.

NanoCell 8K ļauj visu saturu baudīt reālistiskā izšķirtspējā, nodrošinot atbalstu izplatītākajiem HDR formātiem, tostarp Dolby Vision, Advanced HDR by Technicolor, HLG un HDR10.

 

Dolby Atmos.

Dolby Atmos no ierastā ievedīs pārsteidzošā, elpu aizraujošā un reālistiskā pasaulē. Skaņa ieskauj jūs no visām pusēm trijās dimensijās, ļaujot sajusties kā daļai no filmas.

 

Dolby Vision un Atmos.

Dolby Vision un Dolby Atmos pavērs jums logu uz jaunu televīzijas pasauli ar apbrīnojamiem attēliem un reālistisku skaņu. Mājas izklaides atdzīvojas, pateicoties neticamai attēla kvalitātei un trīsdimensiju skaņai, kas ļauj sajusties kā daļai no filmas.

 

Galerijas režīms padarīs ikdienu neatkārtojamu.

Galerijas režīms jūsu mājās ienesīs pasaulslavenas pasaules vietas, turklāt ceļojumu vietne “TripAdvisor” katru sezonu atjaunina attēlu klāstu.

 

AI viedtehnoloģijas jaunā līmenī.

LG ThinQ AI ļauj tik daudz ko kontrolēt ar balss komandām. Vienkārši runājiet, un sarunvalodas balss atpazīšanas tehnoloģija ļaus saņemt ieteikumus par pielāgotu saturu atbilstoši jūsu skatīšanās paradumiem.

 

Autokalibrēšana. Atbilstoši profesionāļu prasībām.

Izmantošanai gatavā automātiskā kalibrācija CalMAN® ļauj pielāgot krāsu atveidi. Tā efektīvi nodrošina vienmērīgas un precīzas krāsas.

Производитель:
LG