Informācija par noformētiem pasūtījumiem
0 Your Grozs ir tukšs

Mūsu interneta veikalā e-pirkties ir vienkārši un ļoti ērti – izveidojiet pasūtījumu mūsu mājas lapā, izvēlaties sev labāko piegādes un apmaksas veidu – mēs piegādāsim Jums pasutījumu maksimāli ātri.
Piedāvājam apskatīt preču piegādes variantus un uzzināt cik katrs no šiem variantiem Jums maksās.
Kad izveidosiet pasūtijumu mēs Jūs painformēsim telefoniski par Jūsu pasūtījuma tālāko gaitu. Kā arī Jūs saņemsiet no mums epastu un SMS ar visu informāciju.Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām.

Preču piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi pēc iespējas īsāka laikā. Rīgas robežās un Latvijas robežās preci piegādā transporta pakalpojumu kompānija - Venipak un Omniva.


Piegāde Rīgas robežās.
Rīgas pilsētas robežās preces, kas dārgākas par 200 EUR tiek piegādātas bez maksas, ja preces cena ir līdz 300 EUR (ieskaitot) tad piegāde maksā 3 EUR.
Preču piegāde notiek darbadienās no 10 līdz 18:00. Pasūtīt preces Jūs varat arī brīvdienās, taču saņemsiet tās darbadienā.
Lielgabarīta precēm (veļas mašīnas, ledusskapji utm) piegāde Rīga notiek līdz mājai, kā arī kurjers palīdz preci ienest Jūsu dzīvoklī - šajā gadījumā no Jūsu puses nepieciešams vismaz viens cilvēks kas palīdz. Gadījumā, ja vēlaties, lai preci Jums ienes dzīvoklī bez Jūsu palīdzības tad 2 cilvēku izsaukšana maksā 20 EUR.

Piegāde Latvijas teritorijā.
Latvijas teritorijā neatkarīgi no piegādes adreses preces tiek piegādātas divu darba dienu laikā (ja prece ir pieejama piegādātāja noliktavā). Lūdzu ņemiet vēra, ka preču piegāde notiek līdz mājai (ienešana māja vai dzīvoklī netiek nodrošināta!)

Par preces piegādes laiku Jūs saņemsiet SMS īsziņu piegādes dienā.